Szosowy Wypad 14-16.05.2021 - Lary Zębatka - sklep i serwis rowerowy
15134
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15134,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.6,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Szosowy Wypad 14-16.05.2021

Szczegóły

Zbiórka pod sklepem i serwisem rowerowym Lary Zebatka  w piątek o godzinie 15:30. Zapakowanie rzeczy do busa. Wyjazd o 16. Dzień pierwszy to trasa z Rzeszowa do Krempnej o długości 100 km i 1450 metrów przewyższenia. Opiekunem na trasie będzie Krzysiek. Dojazd do Krempnej około godziny 20. Dwa namioty 4 osobowe będą już rozbite na kempingu. Kolacja. Ognisko.

 

Dzień drugi to najdłuższy odcinek Wypadu. Do przejechania za cały dzień bedzie 169 km i 2350 metrów przewyższenia. Trasa częściowo zahaczy o Słowację i finalnie doprowadzi nas pod Tatry a konkretnie nad jezioro czorsztyńskie i kemping Polana Sosny( Sromowce Wyżne). W tym dniu na pewno przerwa na obiad, ale również PitStop na trasie- zorganizowany przez nas. W tym dniu Krzysiek pojedzie autem jako support, a Lary rowerem z grupą. 

 

Dzień trzeci i ostatni to dystans liczący 115 km i 2400 metrów w górę. Tego dnia większość trasy przebiegnie przez Słowację. Ze Sromowców cofniemy sie do Kroscienka i Szczawnicy aby tu wjechać do  słowackich sąsiadów. Do Polski ponownie wrócimy w okolicach Jurgowa i Białki Tatrzańskiej aby zakończyć dzień w Zakopanem w okolicach godziny 15. Tu prysznic i obiad w zaprzyjaznionym pensjonacie i powrót do Rzeszowa po spakowaniu rowerów.

 

TRASA:

Dzień 1:

Dzień 2:

Dzień 3:

 

 

Do pobrania pliki GPX:

trasa-trip-szosowy

Cena

450pln - w cenie opieka na trasie, woda do bidonów, żele i batony na trasę, support samochodu z ciepła odzieżą w przypadku załamania pogody, śniadania( owsianka i jajecznica + duża ilośc kawy), noclegi w namiotach na dwóch kempingach, prysznic i obiad w dniu wyjazdu w Zakopanem, transport uczestników i rowerów Zakopane - Rzeszów. Namioty i materace będą dostępne. Należy zabrać śpiwór i duża ilośc odzieży rowerowej na różne warunki pogodowe.

Kontakt

info@laryzebatka.com

Data