Auto

Auto, które na czas wakacji może być Twoje to Vw Transport T5 Campervan. Campervan converted :). Wersja długa. Rok produkcji 2013. Motor: 2.0 -140HP. Średnie spalanie 9 litrów ON. Dostępne do podróżowania dla czterech osób.

Samochód ma jedną konfigurację na dzień i na noc. Łóżko, które jest cały czas gotowe do snu ( 180 cm x 165cm ) mieści pod sobą schowek na dwa rowery i szafki na ubrania ( do części z nich masz dostęp od strony górnej materaca podzielonego na trzy części, jak i tylnej części auta). W dachu nad łóżkiem znajduje sie okienko dachowe z wiatrakiem. Zasłonki w oknach to świetny sposób na intymność nawet w ciągu dnia:).

Podczas podróżowania kierowca ma obok siebie dwie osoby. Za nimi jest wyciągany fotel-koziołek. Oba fotele obracają sie w stronę łóżka tworząc przyjemny kącik ze stolikiem, który możesz szybko wpiąć i zdemontować.

Dodatkowe udogodnienia dostępne w naszym busie to: webasto, które podgrzeje wnętrze w chłodniejszą noc. Lodówka w której bez problemu wszystko przechowasz lub zamrozisz. Rozkładana kuchenka gazowa z dwoma palnikami i zlew do mycia naczyć ze zbiornikiem na 26 litrów wody. Bezpośreni dostęp do dużej, wysuwanej szuflady ułatwi funkcjonowanie. Pod nią znajduje się przenośna kempingowa toaleta, z której też możesz skorzystać w każdej chwili.

Auto posiada drugi niezależny akumulator. Do pełnej mocy ładuje sie już przy zaledwie kilku godzinach jazdy:). To z niego korzysta lodówka/webasto/oświetlenie oraz służy do ładowania telefonów czy innych akcesoriów. Niezależne oświetlenie busa to dodatkowa zaleta przy dłuższych wieczornych rozmowach.