Trening

jObserwując wiele osób które zaczynają bardziej serio podchodzić do kwestii treningu i odżywiania proponujemy nowa ofertę treningowa. Oferta skierowana jest do wszystkich którzy chcą poprawić swoja obecna wydolność oraz zacząć jeździć szybciej. Sam trening jest bardzo skomplikowanym procesem. Tylko dzięki idealnemu balansowi pomiędzy obciążeniem, zmęczeniem i odpoczynkiem możliwy jest progres.

Dzięki rozsądnemu dozowaniu obciążeniem oraz objętością możliwa jest poprawa wyników. Mając duże doświadczenie w kwestii treningu będziemy przekazywali jak najwięcej uwag w celu poprawy. Oferujemy dla Was 2 pakiety treningowe. Każdy z nich będzie indywidualnie dobrany do możliwości. W celu usprawnienia procesu treningowego oferujemy do dyspozycji naszych zawodników: Studio kolarstwa BIKE SIDE, możliwość przeprowadzenia testu mocy na trenażerze znajdującym się w naszym sklepie, rabaty oraz możliwość skorzystania z testu takich urządzeń jak Garmin oraz Polar (monitory pracy serca z wbudowanym GPSem), a także Stages i Powertap (pomiary mocy).

Za trening u nas odpowiedzialny będzie Lary. Dla osób, które będą pod naszymi skrzydłami oferujemy trening techniki w terenie oraz na szosie (50pln). Stosujemy najnowsze metody treningowe ze świata kolarskiego, stale kształcimy się jako trenerzy. Jest to nasza pasja. Dodatkowo cały czas mamy kontakt z rywalizacją i zajmujemy czołowe lokaty na prestiżowych imprezach w kraju jak i zagranicą. Wszystkie treningi wprowadzane do realizacji przez naszych podopiecznych są najpierw sprawdzane na naszych organizmach i poparte są naszymi wynikami sportowymi. Ponadto mamy dostęp do najnowszych i w naszym mniemaniu najlepszych urządzeń treningowych na rynku Polar, Stages, Powertap oraz Garmin.

Kolejną ofertą jest skierowana do osób które chciałyby podnieść swoją formę i zadbać o zdrowie stosując zdrowe nawyki żywieniowe. Na temat zdrowego żywienia krąży wiele mitów, które często są sprzeczne ze sobą. Nic dziwnego, że sportowcy amatorzy często nie wiedzą co jeść i jak jeść. My wychodząc naprzeciw temu oferujemy pomoc w doborze produktów żywieniowych, a przede wszystkim instruujemy jak i kiedy je spożywać. Uważamy, że prawidłowo dobrane żywienie do treningu jest ważnym elementem przygotowania zawodnika do startów. Porady które dajemy nie polegają na ścisłym ustaleniu diety, ponieważ to często jest niekonieczne, a dodatkowo często wręcz niemożliwe do wykonania przez kolarza amatora, który oprócz treningu ma na głowie pracę i rodzinę.

W razie potrzeby jesteśmy również w stanie dobrać indywidualny program suplementacji dostosowany do okresu treningowego. Każdy zawodnik prowadzony przez nas na początku współpracy przechodzi przez wywiad, z którego dowiadujemy się jakie są jego cele sportowe i możliwości czasowe. Ogólnie poznajemy zawodnika, tak abyśmy mogli przygotować dla niego indywidualnie dobrany program treningu. Badania wydolnościowe przeprowadzamy 1 w miesiącu dla posiadaczy pakietu PRO+, a dla pakietu PRO raz na 3 miesiące.

Dodatkowo dla naszych podopiecznych oferujemy przesiewowe badanie układu ruchu bazujące na testach FMS (Functional Movement System) i podobnych. W razie potrzeby udostępniamy specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń funkcjonalnych, który wyeliminuje słabe ogniwa naszego organizmu i wzmocni go, jednocześnie zapobiegając kontuzją. Opcja ta jest dostępna za dodatkowe 50 zł. Ponadto istnieje możliwość dostosowania naszych usług do Twoich potrzeb. Jeżeli chcesz mieć pełną ofertę naszych usług w jednym pakiecie napisz zaoferujemy indywidualną cenę specjalnie dla Ciebie.

PAKIETY:

 • PRO +

  -plan na 7 dni

  -wyznaczenie progów HR i mocy na podstawie badań wydolnościowych raz na miesiąc

  -konsultacja z trenerem raz na miesiąc

  -analiza profilu mocy, testy CP 20 sek, CP 2 min, CP 8min, CP 20 min

  -raz w miesiącu test terenowy z pomiarem HR/ mocy oraz laktatu

  -rabat w sklepie w wysokości 15 %

  -jeden trening w miesiącu z naszym trenerem Lary/Michał

  cena: 299pln/miesiąc

 • PRO

  -plan na 14 dni

  -wyznaczenie progów HR i mocy na podstawie badań wydolnościowych raz na 3 miesiące

  – przygotowanie pod konkretne zawody

  – rabat w sklepie w wysokości 10 %

  cena: 199pln/miesiąc

Więcej info pod mailem lub telefonicznie. Na  usługi wystawiamy paragon lub fakture Vat.