Bike fitting

DSC00431
image-2470
Dopasowanie roweru do jeżdzca jest jednym z ważniejszych elementów jakie można zrobić aby być dobrze dopasowanym do swojej maszyny. Żadna cześć czy akcesoria nie dadzą takiego komfortu i bezpieczeństwa jak właściwa pozycja na rowerze.

Dopasowanie odbywa sie na klasyfikowaniu do grupy. Ocena zakresu ruchomosci miesni i gibkości, a takze bierze pod uwage kontuzje. Rozmowa z fitterem i  dojscie do złotego środka. Tu skracam, a tam wydłuzam.  Tam poszerzam,  a tu wypytuje co  i jak  się czuje. Czy to dziwne???. TOTALNIE NIE!!! To rowniez dotyczy mnie i w tym sie odnajduje. 100 %.

 

Fitter??? Kto to? To osoba która rozmawia, analizuje i widzi. Widzi to co co jest do poprawy teraz, ale moze za kilka miesiecy ten mostek pojdzie w dół bo zgubisz ten 5kg z miesnia piwnego. Moze bedziesz potrzebował sztycy z setbackiem i podniesiesz siodło o 5mm. Moze wzmocnisz miesnie, a wtedy samo fittowanie bedzie na totalnie innej osobie. Szczuplejszej, lżejszej i z wiekszym zakresem ruchu oraz dobrym CORE.

Czesto myslimy tak: Zrobie fitting – bede szybszy!!. No tak. Prosi może tak maja, ale czy my??

Może warto isc tokiem: zrobie fitting i bede miał pewność, że pedałując nie wyrządzam krzywdy moim stawom, mieśniom i wreszcie siedzę  komfortowo. Chce pozbyc sie bolacego kregoslupa, cierpnacyh dłoni , wszystkiego co mnie boli i dokucza podczas jazdy. To wszystko ok, ale do tego tez potrzebne są ćwiczenia. Ćwiczenia jako integralna część dopasowania.

 

Zawsze mozesz kupic nowe kola za kilka tysi i zawsze mozesz cos zmienic w swoim rowerze. To nic złego i  kazdy tak robi. To normalne. Sam tak robie. Ile zyskasz? Tego nigdy nie wiesz. Oddajac sie w nasze rece( fittingowe) masz pewność, że zyskasz bezpieczna pozycje. Nie psująca twojego ciała i nie wyrzadzajaca krzywdy Tobie. Wiecej zobaczysz i zmienisz  korzystajac z naszej usugi.  Usugi, ktora kosztuje i ciężko wydać na nia hajs, bo to tylko usługa. Wartość 2 dobrych opon. Czy warto?. Sam oceń i daj komentarz. Każdy ten negatywny i pozytywny będzie mile widziany.Zapraszamy

Koszty :

bike fitting -400 pln + 100 pln drugi rower

dobór siodła na podstawie badania szerokosci kosci kulszowych – 100 pln( możliwość testów)

ustawienie bloków z ewentualnym doborem wkładek i badaniem na podoskopie- 100 pln ( wkładki esoles + bontrager)

Sesja fittingowa zajmuje do 4 godzin i dlatego prosimy o wczesneijszy kontakt celem umówienia terminu   larysid@gmail.com 696 011 165.